Rosyjskie бадминтонисты wygrali trzy złota na turnieju “RussianOpen 2017”

We Władywostoku zakończył się rosyjski etap światowego Grand prix “RussianOpen 2017″. Rosjanie zdobyli na turnieju trzy złote medale, pokazując w finałach stu procentach wynik. O tym poinformowano w komunikacie prasowym, które wpłynęło do redakcji”.<url>”.

Zwycięzcą w męskiej jednej kategorii stał Siergiej Сирант, który w finale pokonał rodaka Władimira Малькова. W kobiecej indywidualnie złoto u Eugenii Косецкой, a w męskiej parze na najwyższy stopień podium wspiął się Władimir Iwanow i Ivan ciężko będzie odebrać im tytuły.

Oprócz złota i srebra nagród, rosjanie zdobyli na turnieju sześć “brąz”: Natalia Pierminowa w kobiecej indywidualnie, Konstanty Абрамов/Aleksander Зинченко w męskiej parze, Katarzyna Болотова/Alina Давлетова i Anastazja Szarapowa/Julia Wasiliewa w żeńskich parach, Władimir Iwanow/Katarzyna Болотова i Andrzej Параходин/Natalia Rogowa w mikście.

Cechą obecnego “RussianOpen 2017” było to, że był to pierwszy międzynarodowy turniej na terytorium Rosji, który odbywa się w nowym eksperymentalna zasad rachunku — z pięciu partii do 3 zwycięstw i aż 11 punktów w temat zdrowia. Do tej pory gry szli z trzech partii i do 21 punktów. Nowy system kont jest testowany Światowej federacji badmintona, ale jeszcze nie przyjęte jako podstawowe.