“Spartakus” przegrał “Sewilla” w Lidze mistrzów

Moskiewski “Spartak przegrał hiszpańskiej “Sewilla” w czwartej kolejce fazy grupowej Ligi mistrzów. O tym korespondent”.<url>”.

Spotkanie odbyło się w Sewilli i zakończyła się wynikiem 2:1. W 30. minucie gospodarze wyszli do przodu po precyzyjnego uderzenia Clément Лангле. Podwoił przewagę hiszpańskiego klubu Eber Банега, konkurs na 59. minucie. Na 12 minut przed końcem regulaminowego czasu gry w meczu napastnik czerwono-białych See Луиш skrócił luki w rachunku.

W ten sposób, w dorobku mistrzów Rosji pozostało pięć punktów. Po czterech kolejkach podopieczni Massimo Карреры zajmują trzecie miejsce w grupie. “Liverpool”, pokonał w środę “Maribor”, zdobył osiem punktów, “Sewilla” — siedem.

Dzień wcześniej, we wtorek, CSKA na wyjeździe wyrwał zwycięstwo “Basel” (2:1) i zachował szanse na awans do play-off Ligi mistrzów.