Mourinho: “Рашфорд może stać się najlepszym strzelcem w historii UNITED”

Trener Manchester United, Jose Mourinho pochlebnie wypowiedział się w adres swojego napastnika Marcusa Рашфорда.

Przypomnijmy, że w sobotnim meczu przeciwko Рэдинга (4:0) w ramach 3. rundy Pucharu Anglii napastnik manchesteru UNITED Wayne Rooney strzelił swoją 249 minucie piłkę w koszulce UNITED i wyrównał się pod tym względem z wielkim sir Bobby Чарльтоном. Teraz dzielą pierwsze miejsce na liście najlepszych strzelców manchesteru UNITED w historii.

Również w tym meczu zaowocował nagraniem i Marcus Рашфорд. Oto, co powiedział Mourinho w wywiadzie dla Sky Sports po zakończeniu meczu.

“Рашфорду zaledwie 19 lat. Jeśli będzie grać w barwach Manchesteru United do końca kariery, to być może kiedyś będzie rekordzistą w ilości goli. Ale Rooney strzelił bardzo wiele” – powiedział portugalski trener манкунианцев.

Należy pamiętać, że Marcus Рашфорд zadebiutował za Czerwonych Diabłów w lutym 2016 roku i zdobył już 14 bramek we wszystkich rozgrywkach. W tym sezonie ma na koncie już 16 meczów w pierwszej połowie, w których zdobył 3 bramki i oddał 1 assist.

Ta wiadomość na iSport.ua: Mourinho: “Рашфорд może stać się najlepszym strzelcem w historii UNITED”