Dynamo kijów straciła robotów “Manchester City” w play-off Ligi mistrzów

00:55, 25 listopada 2016

Киевское «Динамо» проиграло «Манчестер Сити» в плей-офф Лиги чемпионов Dynamo kijów straciła robotów “Manchester City” w play-off Ligi mistrzów

Dynamo kijów straciła robotów na swoim polu angielskiego “Manchester City” w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi mistrzów.

Spotkanie odbyło się 24 lutego w Kijowie na stadionie “Olimpijski” i zakończyło się wynikiem 3:1 na korzyść anglików. Konto w 15. minucie otworzył napastnik City Sergio Aguero, w 40-tą przewagę gości podwoiła się David Silva.

Po przerwie ukraińskiego klubu udało się odrobić jedną piłkę: zdobył Witalij Буяльский, ale w 90 minucie goście odzyskali przewagę dwóch goli po precyzyjnego uderzenia Yaya Toure.

Odpowiedź spotkanie odbędzie się 15 marca w Manchesterze.

Na etapie 1/8 finału Ligi mistrzów występuje i rosyjski “Zenit”. Klub z Sankt-Petersburga 16 lutego przegrał na wyjeździe portugalskiej Benfice z wynikiem 0:1. Odpowiedź spotkanie odbędzie się w Petersburgu w dniu 9 marca.