Dynamo brakował trzy bramki od Manchester City

Dynamo kijów ustąpiła w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi mistrzów.

Szczegóły i online meczu: Dynamo Kijów – Manchester City 1:3 Transmisja na żywo meczu Ligi mistrzów

Dynamo kijów ustąpiła z wynikiem 1:3 z angielskiego Manchester City w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi mistrzów.

Trzeba przyznać, że w pierwszej połowie Manchester City taktycznie pokonał Dynamo, które aktywnie początek gry i w pierwszych dziesięciu minutach przyniosła kilka strzałów w kierunku bramki Harta.

Dynamo надломил szybkie nieodebrane piłkę po pierwszej chwili u swoich bram. Po złożeniu kątowego Turze wygrał walkę z Гармаша i zrzucił pod cios “zapomnianych” Aguero, którego nie było trudne zdobyć.

Po tym goście oddali inicjatywę mieszkańców, stając się złapać ich na błędach i tych błędów, trzeba przyznać, było na tyle, tak, że napięcie u bram Шовковского występował regularnie.

Seria błędów i doprowadziła do drugiego gola w 40. minucie, gdy Aguero pozwoliły spokojnie przyjąć piłkę w polu karnym, piętą oddać na Funta, który strzelił wzdłuż linii bramkarza – Силве pozostawało tylko podstawić nogę.

W drugiej połowie Dynamo nadawała się bardziej agresywny i już zaczęły pojawiać się chwile przy bramie Harta. W 59. minucie jeden z takich momentów zmusił trybuny stadion Olimpijski NSC radośnie się ze swoich miejsc. Po złożeniu Rodzaje lewej, Отаменди wygrał walkę z Мораеса, ale pierwszy na bounce był Буяльский, która odbiła się od Отаменди pierwszym dotknięciem dobił piłkę do bramki z granicy pola karnego.

Gol окрылил Dynamo i w kijowie były jeszcze chwile, aby wyrównać wynik, ale ostatnie słowo w meczu pozostało za graczami Manchester City. W 90 minucie Rundzie niespodziewanie обыгрался z fernandinho zagrał na linię pola karnego i odprowadzającym uderzeniem posłał piłkę w dalekie dziewiątkę.

Końcowy wynik 1:3 pozostawia kijowskiego Dynamo minimalne szanse na awans do ćwierćfinału Ligi mistrzów, ponieważ przez trzy tygodnie w Anglii trzeba będzie rozbić Manchester City.

Dynamo – Manchester City 1:3

Bramki: Буяльский, 59 – Aguero, 15, Silva, 40, Tura, 90

Dynamo: Szowkowski, Danilo Silva (Makarenko, 66), Хачериди, Драгович, Rodzaje, Wędkarstwo, Garmasza (Veloso, 31), Буяльский, Jarmołenko, Gonzalez, Теодорчик (Moraes, 46)

Manchester City: Hart, Sanya, Company, Отаменди, Clichy, Fernando, Fernandinho Zagrał, Silva, Toure, Sterling, Aguero (Ихеаначо, 90+1)

Ta wiadomość na Sport bigmir)net: Dynamo straciła robotów Manchester City w Lidze mistrzów