Euro futsal: Hiszpania zdobywa awans do finału w strzelaninie z Kazachstanem

Hiszpania i Kazachstan zadowolony widzów dużą ilością bramek.

Mecz rozpoczął się niespodziewanie dla faworytów spotkania – hiszpanów. Kazachowie отрыли konto w 4 minucie wysiłku Довганя. Jednak reprezentacja Hiszpanii szybko się spakowała i dużo czasu na zakłady nie zajęło. Cruise? wyrównał na 8 minucie, A bliżej przerwie wiele pytań zostały usunięte. Najpierw strzelił Мигелин i niemal natychmiast zdobył Raul Campos. 3:1-na przerwie dawali dobrą podstawę dla hiszpanów.

W drugiej połowie Alex zrobił konto ogromnym, ale intryga nadal pozostawała żywa. Warto oddać hołd reprezentacji Kazachstanu, która walczyła do końca i zmniejszyła stratę do jednego gola, ale w końcu klasa wziął swoje i drugi gol Raula Camposa odnotował wynik 5:3 i poprowadził Hiszpanię do finału, gdzie będzie spotkanie z Rosją.

Hiszpania – Kazachstan 5:3

Bramki: Cruise?, 8, Мигелин, 17, Raul Campos, 18,39, Alex, 27 – Dougan, 4, Leo, 36, Жаманкулов, 38

Ta wiadomość na Sport bigmir)net: Euro futsal: Hiszpania zdobywa awans do finału w strzelaninie z Kazachstanem