“Valencia” w pierwszym meczu Черышева straciła siedem bramek z “Barcelony”

09:19, 4 lutego 2016

Луис Суарес Luis Suarez

“Barcelona” na własnym boisku pokonał “Valencia” w pierwszym meczu półfinału Pucharu Hiszpanii. Spotkanie, która odbyła się w nocy w czwartek, 4 lutego, zakończyła się z wynikiem 7:0. O tym poinformowano na oficjalnej stronie niebiesko-granatowych.

Materiały

13:30 3 grudnia 2015Real Madrid's Cherishev laments after missing a scoring opportunity against Cadiz during their Spanish King's Cup round of 32 first leg soccer match at Ramon de Carranza stadium in Cadiz, southern Spain December 2, 2015. REUTERS/Marcelo del Pozo   - RTX1WWP6 Денискины historie Jak gracz reprezentacji Rosji wrobił Realu madryt

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0, ujęcie zdobył urugwajczyk Luis Suarez, jeszcze jeden piłkę i strzelił argentyńczyk Lionel Messi, a brazylijczyk Neymar nie udało się zrealizować rzutów karnych. W drugiej połowie spotkania Messi i Suarez zapisali na swoje konto kolejne dwa gole.

W składzie gości w 58. minucie na boisko wszedł rosjanin Denis Черышев. To spotkanie było debiutanckiego dla przeszła z Realu madryt na zasadzie wypożyczenia pomocnika.

Mecz rewanżowy odbędzie się w Walencji 10 lutego. W drugim półfinale spotkają się “Celta” i “Sevilla”. Pierwsza gra między nimi odbędzie się w czwartek, 4 lutego, o godzinie 22:00 w Moskwie.