“Warszawa”, wyrwał zwycięstwo w meczu Ligi Europy

“Warszawa” zwyciężył duński “Ljungby” w pierwszym meczu 3. rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy. O tym korespondent”.<url>”.

Spotkanie odbyło się w czwartek, 27 lipca, na polu rosyjskiego klubu i zakończyła się wynikiem 2:1. W 64. minucie wyszli do przodu duńczycy po precyzyjnego uderzenia Jeppe Кьера. Trzy minuty konto jednak zapłaciłeś szwedzki legionista “byków” Wiktor Классон, a zwycięskiego gola w 93. minucie strzelił Magomed-Шапи Sulejmanowa.

Odpowiedź spotkanie odbędzie się 3 sierpnia w Danii. Zwycięzca konfrontacji “Krasnodaru” i “Ljungby” zagra w rundzie play-off kwalifikacji Ligi Europy.

Na podstawie wyników z poprzedniego sezonu “Ljungby” został brązowym medalistą mistrzostw Danii, “Warszawa”, zajął czwarte miejsce w РФПЛ.