Сигурдссон: “Anglicy myśleli, że czeka ich łatwy spacer”

Najlepszy gracz 1/8 finału Euro 2016 pomiędzy reprezentacjami Anglii i Islandii (1:2) obrońca Ragnar Сигурдссон podzielił się wrażeniami z historycznego zwycięstwa jego drużyny.

Islandczyk oświadczył, że dwie szybkie bramki spadł anglików w szoku, a także podkreślił działań obronnych swojej drużyny.

“Nam nie wydaje, że u anglików było wiele sytuacji podbramkowej. Świetnie grał głową, często wynosili piłki, zmuszając ich bić z daleka. Ja wcale się nie martwił w drugiej połowie, jeśli nie liczyć ostatnich minutach meczu.

To już drugi lub trzeci gol, który zdobyliśmy po uwolnieniu piłki z czasu. To jest nasza broń, więc nic dziwnego tu nie ma. Anglicy myśleli, że czeka ich łatwy spacer.

Są fajne i mocno zaczął, ale nasze bramki opuścił ich w szoku. Choć mają dobry zespół, zaczęli panikować. Jak wiadomo, zdobyć Islandii jest bardzo trudne” – powiedział 30-letni obrońca po meczu.

Reprezentacja Islandii w 1/4 finału zmierzy się z drużyną narodową Francji. Mecz odbędzie się 3 lipca o 22:00 cet.

Ta wiadomość na iSport.ua: Сигурдссон: “Anglicy myśleli, że czeka ich łatwy spacer”