Kowaliow w pojedynku z Pascala obronił trzy tytułów tytułu

08:13, 31 stycznia 2016

Сергей Ковалев и Жан Паскаль Siergiej Kowaliow i Jean Pascal

Rosyjski bokser, mistrz świata w wersji Światowej worek association (WBA, Super), Światowej worek organizacji (WBO) i Międzynarodowej worek federation (IBF), Siergiej Kowaliow w rewanżu ponownie pokonał kanadyjczyka Jeana Pascala, informuje “R-Sport”.

Materiały

09:54, 27 stycznia 2016Сергей Ковалев “Kiedyś mnie отметелили trójka”Niepokonany bokser Siergiej Kowaliow o życiu i filozofii Stanów Zjednoczonych

Pojedynek odbył się w sobotę, 30 stycznia, w Montrealu. Po siódmej rundzie zakończyła się zwycięstwem rosjanina technicznych decyzją sędziego. Trenerzy Pascala poprosili przerwać walkę.

W marcu ubiegłego roku Kowaliow wygrał u Pascala tko w ósmej rundzie. Po kilku ciosów Kowalowa sędzia przerwał pojedynek, ponieważ, zdaniem arbitra, kanadyjczyk nie był gotowy walczyć dalej.

Dla 32-letniego Kowalowa zwycięstwo w Montrealu stał się 29-szy na zawodowym ringu podczas jednego remisu. 33-letni Pascal poniósł czwartą porażkę z 30 zwycięstw i jednego remisu.